Loop even mee met..

Een geweldige rubriek waarbij Arian en Hein steeds weer op pad gaan om het naadje van de kous te weten te komen over leden.Niet alleen over hardlopen maar over werk hobby’s en alle andere zaken die het daglicht kunnen verdragen.

Tot nu toe in de reeks: (klik op de naam om het artikel te lezen)

Hein onze marathonman in het nieuws.

Hein onze marathonman in het nieuws.

Even kennismaken Mijn naam is Hein Vissers (61). Bijna 30 jaar ben ik besmet met het hardloopvirus en geniet ik van iedere kilometer doorgaans in het Brabantse land. Sinds 1999 veelal met loopmaatjes van de Loopgroep Wijbosch. Een leuke laagdrempelige club waarbij het...

Lees meer
Loop eens even mee met Ingrid de Visser

Loop eens even mee met Ingrid de Visser

Loop eens even mee met ….Ingrid de Visser Voorafje.. Al weer even geleden dat we een interviewtje afnamen dus plande we een rustige herfstavond in om op pad te gaan. De tomtom op Weegschaal en dat bracht ons bij Ingrid, die ons vriendelijk ontving. Even kennis maken...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Chris van Rooij

Hein en Arian op bezoek bij Chris van Rooij

KERSTEDITIEKERSTEDITIEKERSTEDITIEKERSTEDITIE Deze special Kersteditie  is dit jaar gewijd aan ons aller Chris. Geen moeite bleef bespaard zodat onze fotograaf met diverse attributen , enkele mooie plaatjes wist te schieten , geheel in Kerststijl.  Al snel werd ons...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Caroline van Esch

Hein en Arian op bezoek bij Caroline van Esch

Voorafje en kennismaking Tja ..waar we nu toch weer beland waren wilden we  aanvankelijk geheim houden. Echter tijdens het reserveren van een plaats in de Zorgboerderij “Het Binnenveld” treffen we daar Caroline aan, die sinds enkele jaren lid is van onze Loopgroep....

Lees meer
Loop eens even mee met Twan Schellekens

Loop eens even mee met Twan Schellekens

Voorafje Na Twan slechts een week geleden gepolst te hebben, bezochten we onlangs al de Papaverstraat voor een leuk gesprekje met dit loopwonder. In een rustiek hoekje van de tuin namen we, na een gastvrije ontvangst,  plaats tijdens die warme lenteavond.  Na een...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Erica

Hein en Arian op bezoek bij Erica

Voorafje Helaas net wat te laat, want voor het kerstnummer zou ze zich presenteren als ’n heus engeltje. Echter de planning stuurde dit in de war dus liepen we dit mis.   Helemaal vreemd keken we hier niet van op, getuige de vele hoedanigheden waarin Erica zich al...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Harm van Son

Hein en Arian op bezoek bij Harm van Son

  Voorafje Wat kan eens mens toch druk zijn…vergaderingetje hier en overlegje  daar, dan weer acte de presence geven bij de loopgroep om wat kilometertjes te slijten, om het nog maar niet te hebben over de mountainbike trainingen.Ja , dat is nou Harm…altijd maar...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Wilma en Michel

Hein en Arian op bezoek bij Wilma en Michel

 Voorafje Terwijl de laatste speldenprikken van de winter zich doen gelden, vinden onze reporters in deze sneeuwbui toch de weg naar de Wolgastraat in Veghel.  In een poging Michel en Wilma wat beter te leren kennen, geven we hen de beurt om een tipje van de sluier op...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Frank van Geffen

Hein en Arian op bezoek bij Frank van Geffen

Voorafje Voor deze Kersteditie gingen we op bezoek bij Frank van Geffen. Deze "Wijboschloper" bij uitstek is al sinds de oprichting van onze vereniging zeer actief aanwezig. Des te groter bleek de verrassing te zijn, toen bekend werd dat Frank de voorzittershamer gaat...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Paul van Geffen

Hein en Arian op bezoek bij Paul van Geffen

         Voorafje. Na een ruime pauze in ons vaste onderdeel “Loop eens even mee met”, nemen we met deze zomereditie de draad weer op met een bezoekje aan een van onze trainers, Paul van Geffen. Een primeur voor hemzelf dient zich hierbij aan, want verrassend genoeg...

Lees meer
Loop eens even mee met Arold Schevers

Loop eens even mee met Arold Schevers

Loop eens even mee met………. Hein en Arian op bezoek bij Arold Schevers Voorafje. Na een lange rustpauze pakken we de draad weer op en geven de eer van het interview deze keer aan Arold Schevers. Een rasechte Schijndelaar in hart en nieren. Na een hartelijke ontvangst...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Ton van Alphen

Hein en Arian op bezoek bij Ton van Alphen

  Hein en Arian op bezoek bij Ton van Alphen Voorafje De beurt is aan Ton nadat we onze eerste spectaculaire Kersteditie gelanceerd hadden. Nu dus het woord aan een betrekkelijk recent lid van onze vereniging, die ons zeer gastvrij wist te ontvangen en we letterlijk...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Wim en Lia

Hein en Arian op bezoek bij Wim en Lia

Openingsnoot Redactie Na diverse interviewtjes verwerkt te hebben, kiezen we nu eenmalig voor een duo-uitgave ivm de speciale Kersteditie 2011. Daarom voor iedereen…neem even de tijd om dit romantische loopechtpaar beter te leren kennen……………lees verder Voorafje Hoe...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Dieuwke Jacobs

Hein en Arian op bezoek bij Dieuwke Jacobs

Voorafje Na onlangs ons oudste lid Willem Langstraat in de schijnwerpers gezet te hebben, was nu het woord aan de jongste telg uit onze loopgroep. Dieuwke, die samen met moeder Jeanne een geweldig ontvangst voor ons geregeld hadden, stond ons daarna graag te woord in...

Lees meer
Hein en Arian op bezoek bij Jeanne Jacobs

Hein en Arian op bezoek bij Jeanne Jacobs

Voorafje. Nu we de eerste interviews achter de rug hebben, gaven we nu de voorkeur aan een dubbel-klapper. Moeder Jeanne en dochter Dieuwke slijten namelijk al geruime tijd vele kilometers bij onze loopgroep. Een spectaculaire ontvangst viel ons ten deel zoals de foto...

Lees meer
Loop even mee met Rita Evers

Loop even mee met Rita Evers

Na onlangs ons oudste lid Willem Langstraat  geïnterviewd te hebben viel nu de beurt aan Rita. Getuige het uithangbordje bij de deur “Welcome” werden we die avond gastvrij ontvangen, tja…wat zou ze ook anders moeten!(red.). Een drukke tante bovenal zullen we zien,...

Lees meer

Loop even mee met Willem Langstraat.

Voorafje. Willem Langstraat  is nog altijd zeer actief betrokken bij voetbalvereniging Schijndel, waar hij overigens al een heel verleden heeft liggen. Willem is van 1982 tot 1986 grensrechter bij ’t eerste team geweest, daarna voor veel vrijwilligerswerk bij de club...

Lees meer